درباره ما

داستان کادیا یدک

گروه تامین کادیا یدک از سال 1387 فعالیت خود را در زمینه تامین قطعات خودرو آغاز کرد. استقبال متقاضیان از عملکرد ما سبب شد تا در سال 1398 این مجموعه اقدام به ثبت برند کادیا نماید. برزگترین هدف این مجموعه بهبود کیفیت تولید داخلی و رضایت هر چه بیشتر مصرف کننده است.از همین رو همواره می کوشیم تا نام کادیا تداعی کننده کیفیت و اطمینان در ذهن هم میهنان باشد.

امروزه...

مشکل اصلی بازار لوازم یدکی به کیفیت محدود نمی باشد. اصل مهم کیفیت، تهیه مرغوب ترین مواد اولیه، قیمت مناسب و خدمات پس از فروش است. پس شرکت کادیا یدک با پشتوانه نیروی انسانی مجرب و دستگاه های مدرن و مجهز در امر تولید لنت و لوازم یدکی از بازار خود پیشی گرفته است.

ویژگی های کادیا یدک

ضمانت کیفیت کالا

محصولات برند کادیا از ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا برخوردار است. از این جهت در صورت بروز هر گونه مشکل کالای معیوب دارای ضمانت تعویض و یا عودت است. بخش عظیمی از کالا های اساسی مصرفی خودرو که توسط گروه کادیا یدک عرضه می شود جدای از ضمانت مجموعه دارای بیمه کالا و قطعات است.

تنوع محصولات

رزومه موفق مجموعه سبب شد تا سبد کالایی کادیا یدک از تنوع بالایی برخوردار باشد. در بخش لنت خودرو های داخلی از پوشش کامل برخوردار است. در بخش خودرو های وارداتی نیز  محدوده وسیعی از تنوع این بازار را پوشش می دهد. درخواست متقاضیان موجب شد کادیا یدک استاندارد ترین و با کیفیت ترین دیسک ترمز خودرو را از نظر آلیاژ و جرم در سبد کالایی خود قرار دهد.

سبد کالایی کادیا یدک به بخش سیستم ترمز محدود نیست. در بخش تامین سایر قطعات یدکی مثل: تسمه خودرو، غلطک ها و بلبرینگ ها، کابل ها ، سیستم احتراق و قطعات جلو بندی و… نیز فعالیت به سزایی دارد. 

ارسال رایگان

پیرو سیاست رضایت مشتری، تمامی ارسال های استان های تهران و کرج به صورت رایگان است. از این رو می کوشیم تا محدوده ارسال رایگان را به تمام کشور افزایش دهیم.

آمار ما

پوشش استانی
+
تعداد مشتریان
+
تنوع محصولات
سال تجربه